Друк на стінах
ніколи не був
простішим
Детальніше

Піонер в настінного друку

null

Друк на стіні є ексклюзивним представником виробника настінних принтерів і обладнання German Wallpen GmbH. Ми раді заявити, що тепер в Україні з’явилася нова послуга – настінна друк.

Використовувані при друку УФ-чорнило нетоксичні при затвердінні, тому друк також підходить для місць з високим вимогою до якості оздоблювальних матеріалів. Нанесені чорнило не є алергенними, тому підходять навіть для самих чутливих середовищ, а також нешкідливі для домашніх тварин.

Настінна друк – це нова технологія, яка дозволяє друкувати яскраві і якісні зображення практично на будь-який внутрішній або зовнішній вертикальної поверхні: цегла, бетон, метал, дерево, скло і т.д.

Використовуйте свої зображення або скористайтеся нашими, прикрасьте стіни будинку, офісу, клініки, дитячого садка, ТРЦ, Hub`а, ресторану, кафе.

Давайте творити разом з нами!

Про друк

null

Уявіть собі світ, в якому потенціал творчості нескінченний, який можна змінювати і удосконалювати. Світ, де стіни не тиснуть на людей, а залучають їх. Будь-то Ваш будинок або офіс – Ви проводите там своє життя. Ми допоможемо оживити цей простір, в якому Ви станете автором нової історії. Ви гідні яскравих емоцій! Все, що нам потрібно – це Ваше яскрава уява і ми готові надрукувати це на будь-який вертикальної поверхні: скло, шпалери, дерево, бетон, метал, штукатурка, пластмаса.

При друку на стіні використовується нова технологія, яка дає вам абсолютно новий спосіб оживити ваші стіни. Настінний принтер використовує УФ-чорнило, спеціально призначені для настінного друку, які наносяться прямо на поверхню стіни. Принцип друку схожий з печаткою струминного принтера на папері, тільки друкуюча головка, завдаючи зображення, ковзає над поверхнею стіни. А спеціально розроблені УФ-чорнило кристалізуються у вигляді чітких зображень. Принтер управляється дистанційно за допомогою планшета, а його численні датчики забезпечують точне позиціонування друкуючої головки і як наслідок-якість друку. Компактний за розміром принтер складається з 6 модулів і збирається для роботи однією людиною протягом 5 хвилин. Від 1 до 4 м2 / год в залежності від обраного якості і дозволу – це швидкість роботи принтера.

Ми використовуємо тільки якісний продукт – настінний принтер Wallpen E1. Настінний принтер Wallpen E1 – це німецька якість і 15 міжнародних патентів, це використання матеріалів провідних у своїх галузях виробників Німеччини та Європи.

Створюйте емоції, які відвідувачі ніколи не забудуть

Області застосування:

null

Вдома

В офісі

Бутики

Для ресторану

Для салонів

В подарунок

Єдиним обмеженням є ваша власна уява

Приклади робіт

null

Надайте нам зображення та стіну, ми подбаємо про все інше.

Відео процесу

null

На яких поверхнях ми друкуємо

null

Шорсткі поверхні, Штукатурка, Шпалери

Деревина

Бетон, Камінь, Цегла

Скло, Пластик

Компактний мобільний переносний принтер

5 хвилинна готовність до роботи на об’єкті

Друк на будь-який вертикальної поверхні

Працює на основі 15 технологій, запатентованих в Німеччині

Високо пігментовані, стійкі, екологічно чисті УФ чорнила

Швидкий друк, швидкість до 4м2 / год

Висота малюнка до 4 м, довжина – без обмежень

Будь-яка форма малюнка

Не соромтеся запитувати нас про нашу роботу!

Меню